SBRT3M40P1-7
Číslo produktu DigiKey
SBRT3M40P1-7DITR-ND - Páska a cívka (TR)
SBRT3M40P1-7DICT-ND - Řezaná páska (CT)
SBRT3M40P1-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SBRT3M40P1-7
Popis
DIODE SBR 40V 3A POWERDI 123
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Dioda 40 V 3A Montáž na povrch PowerDI™ 123
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SBRT3M40P1-7 Modely
Kategorie
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
530 mV @ 3 A
Mfr
Rychlost
Standardní obnovení > 500ns, > 200mA (Io)
Řada
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
30 µA @ 40 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Dodávaná velikost pouzdra
PowerDI™ 123
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
40 V
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C
Střední hodnota usměrněného proudu (Io)
3A