SBR30A45CTB-13
Číslo produktu DigiKey
31-SBR30A45CTB-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-SBR30A45CTB-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-SBR30A45CTB-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
SBR30A45CTB-13
Popis
DIODE ARRAY SBR 45V 15A TO263AB
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Diodové pole Společná katoda s 1 páry 45 V 15A Montáž na povrch TO-263-3, D2PAK (2 přívody + výstupek), TO-263AB
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
SBR30A45CTB-13 Modely
Vlastnosti produktu
Filtrovat podobné produkty
Kategorie
Rychlost
Standardní obnovení > 500ns, > 200mA (Io)
Výrobce
Diodes Incorporated
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
500 µA @ 45 V
Řada
Provozní teplota - přechod
-65°C ~ 150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Třída
Automobilový průmysl
Stav součásti
Aktivní
Kvalifikace
AEC-Q101
Konfigurace diody
Společná katoda s 1 páry
Způsob montáže
Montáž na povrch
Technologie
Super Barrier
Pouzdro
TO-263-3, D2PAK (2 přívody + výstupek), TO-263AB
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max)
45 V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-263AB (D2PAK)
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu)
15A
Základní číslo produktu
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
550 mV @ 15 A