PDS5100H-13 | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | PDS5100H-13 |
Popis | DIODE SCHOTTKY 100V 5A POWERDI 5 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 40 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 100 V 5A Montáž na povrch PowerDI™ 5 |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Rychlost Rychlé obnovení stavu =< 500ns, > 200mA (Io) |
Mfr | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 3.5 µA @ 100 V |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 100 V | Provozní teplota - přechod -65°C ~ 175°C |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 5A | Základní číslo produktu |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 710 mV @ 5 A |