GDZ4V3LP3-7
Číslo produktu DigiKey
GDZ4V3LP3-7DITR-ND - Páska a cívka (TR)
GDZ4V3LP3-7DICT-ND - Řezaná páska (CT)
GDZ4V3LP3-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
GDZ4V3LP3-7
Popis
DIODE ZENER 4.3V 250MW 2DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 4.3 V 250 mW ±5% Montáž na povrch X3-DFN0603-2
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Mfr
Třída
Automobilový průmysl
Digi-Reel®
Kvalifikace
AEC-Q101
Pouzdro
Tolerance
±5%
Dodávaná velikost pouzdra
X3-DFN0603-2
Výkon - max
250 mW
Základní číslo produktu
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 1 V