FH1220003Z
Číslo produktu DigiKey
FH1220003ZTR-ND - Páska a cívka (TR)
FH1220003ZCT-ND - Řezaná páska (CT)
FH1220003ZDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FH1220003Z
Popis
CRYSTAL 12.2880MHZ 18PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12.288 MHz ±20ppm Krystal 18pF 150 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
150 Ohms
Mfr
Provozní režim
Základní
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
Typ
Krystal Mhz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2,5x2)
Kmitočet
12.288 MHz
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,024" (0,60mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Základní číslo produktu
Zátěžná kapacita
18pF