FDC500026 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
Diodes Incorporated
Skladem : 0
Katalogový list
125 MHz XO (Standardní) LVCMOS Oscilátor 1,8V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
FDC500026
Číslo produktu DigiKey
FDC500026TR-ND - Páska a cívka (TR)
FDC500026CT-ND - Řezaná páska (CT)
FDC500026DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
FDC500026
Popis
XTAL OSC XO 125.0000MHZ LVCMOS
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Napájecí napětí
1,8V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
20mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Velikost / rozměry
0,197" D x 0,126" Š (5,00mm x 3,20mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,051" (1,30mm)