DMTH6005LPS-13
Číslo produktu DigiKey
DMTH6005LPS-13DITR-ND - Páska a cívka (TR)
DMTH6005LPS-13DICT-ND - Řezaná páska (CT)
DMTH6005LPS-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMTH6005LPS-13
Popis
MOSFET N-CH 60V PWRDI5060
Podrobný popis
N-kanál 60 V 20,6A (Ta), 100A (Tc) 3,2W (Ta), 150W (Tc) Montáž na povrch PowerDI5060-8
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DMTH6005LPS-13 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
47.1 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2962 pF @ 30 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
3,2W (Ta), 150W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
60 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PowerDI5060-8
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
5,5mOhm při 50A, 10V