DMTH4005SPS-13
Číslo produktu DigiKey
31-DMTH4005SPS-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-DMTH4005SPS-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-DMTH4005SPS-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMTH4005SPS-13
Popis
MOSFET N-CH 40V 20.9A PWRDI5060
Podrobný popis
N-kanál 40 V 20,9A (Ta), 100A (Tc) 2,6W (Ta), 150W (Tc) Montáž na povrch PowerDI5060-8
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
4V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
49.1 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
3062 pF @ 20 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
2,6W (Ta), 150W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PowerDI5060-8
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,7mOhm při 50A, 10V