DMTH3004LPSQ-13 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Similar
onsemi
Skladem : 5 918
Katalogový list
Similar
onsemi
Skladem : 0
Katalogový list
N-kanál 30 V 22A (Ta), 145A (Tc) 136W (Tc) Montáž na povrch PowerDI5060-8
DMTH3004LPSQ-13
Číslo produktu DigiKey
DMTH3004LPSQ-13-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMTH3004LPSQ-13
Popis
MOSFET N-CH 30V PWRDI5060
Podrobný popis
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
43.7 nC @ 15 V
Mfr
Vgs (max)
+20V, -16V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2370 pF @ 15 V
Rozptylový výkon (Max)
136W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Třída
Automobilový průmysl
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Kvalifikace
AEC-Q101
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Dodávaná velikost pouzdra
PowerDI5060-8
Rds zap (max) při Id, Vgs
3,8mOhm při 20A, 10V
Pouzdro
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA