DMTH3004LK3Q-13
Číslo produktu DigiKey
31-DMTH3004LK3Q-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-DMTH3004LK3Q-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-DMTH3004LK3Q-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMTH3004LK3Q-13
Popis
MOSFET N-CH 30V 21A/75A TO252
Podrobný popis
N-kanál 30 V 21A (Ta), 75A (Tc) 107W (Ta) Montáž na povrch TO-252-3
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
44 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
+20V, -16V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2370 pF @ 15 V
Rozptylový výkon (Max)
107W (Ta)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Třída
Automobilový průmysl
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Kvalifikace
AEC-Q101
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252-3
Rds zap (max) při Id, Vgs
4mOhm při 20A, 10V
Pouzdro
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA