DMTH10H015LPS-13
Číslo produktu DigiKey
31-DMTH10H015LPS-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-DMTH10H015LPS-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-DMTH10H015LPS-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMTH10H015LPS-13
Popis
MOSFET N-CH 100V PWRDI5060
Podrobný popis
N-kanál 100 V 7,3A (Ta), 44A (Tc) 1,3W (Ta), 46W (Tc) Montáž na povrch PowerDI5060-8
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
33.3 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±20V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1871 pF @ 50 V
Rozptylový výkon (Max)
1,3W (Ta), 46W (Tc)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 175°C (TJ)
Technologie
Třída
Automobilový průmysl
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Kvalifikace
AEC-Q101
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Způsob montáže
Montáž na povrch
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Dodávaná velikost pouzdra
PowerDI5060-8
Rds zap (max) při Id, Vgs
16mOhm při 20A, 10V
Pouzdro
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA