DMP3007SCG-7
Číslo produktu DigiKey
31-DMP3007SCG-7TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-DMP3007SCG-7CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-DMP3007SCG-7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMP3007SCG-7
Popis
MOSFET P-CH 30V 50A 8DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 30 V 50A (Tc) 2,4W (Ta) Montáž na povrch V-DFN3333-8 (typ B)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
64.2 nC @ 10 V
Vgs (max)
±25V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2826 pF @ 15 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
2,4W (Ta)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
V-DFN3333-8 (typ B)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
6,8mOhm při 11,5A, 10V