DMP2004K-7
Číslo produktu DigiKey
DMP2004KDITR-ND - Páska a cívka (TR)
DMP2004KDICT-ND - Řezaná páska (CT)
DMP2004KDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMP2004K-7
Popis
MOSFET P-CH 20V 600MA SOT23-3
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
P-kanál 20 V 600mA (Ta) 550mW (Ta) Montáž na povrch SOT-23-3
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
1V při 250µA
Mfr
Vgs (max)
±8V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
175 pF @ 16 V
Rozptylový výkon (Max)
550mW (Ta)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
20 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
1,8V, 4,5V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
900mOhm při 430mA, 4,5V