DMN3300U-7 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Nexperia USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Infineon Technologies
Skladem : 359 409
Katalogový list
Infineon Technologies
Panjit International Inc.
Nexperia USA Inc.
N-kanál 30 V 2A (Ta) 700mW (Ta) Montáž na povrch SOT-23-3
DMN3300U-7
Číslo produktu DigiKey
DMN3300U-7DITR-ND - Páska a cívka (TR)
DMN3300U-7DICT-ND - Řezaná páska (CT)
DMN3300U-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMN3300U-7
Popis
MOSFET N-CH 30V 2A SOT23-3
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
1V při 250µA
Mfr
Vgs (max)
±12V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
193 pF @ 10 V
Stav součásti
Aktivní
Rozptylový výkon (Max)
700mW (Ta)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Pouzdro
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
1,5V, 4,5V
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
150mOhm při 4,5A, 4,5V