DMN3009LFV-13 je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Diodes Incorporated
Skladem : 1 946
Katalogový list
Similar
Alpha & Omega Semiconductor Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Infineon Technologies
N-kanál 30 V 60A (Tc) 2W (Ta) Montáž na povrch PowerDI3333-8
DMN3009LFV-13
Číslo produktu DigiKey
DMN3009LFV-13-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMN3009LFV-13
Popis
MOSFET N-CH 30V 60A POWERDI3333
Podrobný popis
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
3V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
42 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
2000 pF @ 15 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
2W (Ta)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
30 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
PowerDI3333-8
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
5,5mOhm při 30A, 10V