DMN2990UFO-7B
Číslo produktu DigiKey
31-DMN2990UFO-7BTR-ND - Páska a cívka (TR)
31-DMN2990UFO-7BCT-ND - Řezaná páska (CT)
31-DMN2990UFO-7BDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMN2990UFO-7B
Popis
MOSFET N-CH 20V 750MA 3DFN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
N-kanál 20 V 750mA (Ta) 840mW (Ta) Montáž na povrch X2-DFN0604-3
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
1V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
0.41 nC @ 4.5 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Vgs (max)
±8V
Stav součásti
Aktivní
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
31 pF @ 15 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
840mW (Ta)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
20 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
X2-DFN0604-3
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
1,5V, 4,5V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
990mOhm při 100mA, 4,5V