DMN10H220LQ-7 není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Similar
Panjit International Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Similar
Nexperia USA Inc.
Skladem : 0
Katalogový list
Taiwan Semiconductor Corporation
N-kanál 100 V 1,6A (Ta) 1,3W (Ta) Montáž na povrch SOT-23-3
DMN10H220LQ-7
Číslo produktu DigiKey
31-DMN10H220LQ-7TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-DMN10H220LQ-7CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-DMN10H220LQ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMN10H220LQ-7
Popis
MOSFET N-CH 100V 1.6A SOT23-3
Podrobný popis
Kategorie
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
8.3 nC @ 10 V
Mfr
Vgs (max)
±16V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
401 pF @ 25 V
Rozptylový výkon (Max)
1,3W (Ta)
Typ tranzistoru FET
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Technologie
Třída
Automobilový průmysl
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Kvalifikace
AEC-Q101
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Rds zap (max) při Id, Vgs
220mOhm při 1,6A, 10V
Pouzdro
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 250µA