DMN10H220LK3-13
Číslo produktu DigiKey
31-DMN10H220LK3-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-DMN10H220LK3-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-DMN10H220LK3-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMN10H220LK3-13
Popis
MOSFET N-CH 100V 7.5A TO252
Podrobný popis
N-kanál 100 V 7,5A (Tc) 18,7W (Tc) Montáž na povrch TO-252 (DPAK)
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,5V při 250µA
Mfr
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
6.7 nC @ 10 V
Vgs (max)
±20V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
384 pF @ 25 V
Typ tranzistoru FET
Rozptylový výkon (Max)
18,7W (Tc)
Technologie
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
100 V
Způsob montáže
Montáž na povrch
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
Dodávaná velikost pouzdra
TO-252 (DPAK)
Budicí napětí (max Rds zap, Min Rds zap)
4,5V, 10V
Pouzdro
Rds zap (max) při Id, Vgs
220mOhm při 2A, 10V