DMC4047LSD-13
Číslo produktu DigiKey
DMC4047LSD-13DITR-ND - Páska a cívka (TR)
DMC4047LSD-13DICT-ND - Řezaná páska (CT)
DMC4047LSD-13DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
DMC4047LSD-13
Popis
MOSFET N/P-CH 40V 7A/5.1A 8SO
Podrobný popis
Pole MOSFET 40V 7A, 5,1A 1,3W Montáž na povrch 8-SO
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
DMC4047LSD-13 Modely
Kategorie
Vgs(th) (max) při Id
2,4V při 250µA
Výrobce
Diodes Incorporated
Náboj hradla (Qg) (max) při Vgs
19,1nC při 10V
Vstupní kapacita (Ciss) (max) při Vds
1060pF při 20V
Výkon - max
1,3W
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Napětí mezi odtokem a zdrojem (Vdss)
40V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SO
Trvalý odtokový proud (Id) při 25°C
7A, 5,1A
Základní číslo produktu
Rds zap (max) při Id, Vgs
24mOhm při 6A, 10V