D58V0M4U8MR-13
Číslo produktu DigiKey
31-D58V0M4U8MR-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-D58V0M4U8MR-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-D58V0M4U8MR-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
D58V0M4U8MR-13
Popis
TVS DIODE 58VWM 100VC 8-SO
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100V Svorka 24A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch 8-SO
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
D58V0M4U8MR-13 Modely
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
2700W (2,7kW)
Mfr
Ochrana napájecího vedení
Ne
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Aplikace
Ethernet
Stav součásti
Aktivní
Kapacita při kmitočtu
55pF při 1MHz
Typ
Zener
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Jednosměrné kanály
4
Způsob montáže
Montáž na povrch
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
58V
Pouzdro
8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka)
Průrazné napětí (min)
64,4V
Dodávaná velikost pouzdra
Omezovací napětí (max) při Ipp
100V
Základní číslo produktu
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
24A (8/20µs)