D3V3X4U10LP-7
Číslo produktu DigiKey
D3V3X4U10LP-7DITR-ND - Páska a cívka (TR)
D3V3X4U10LP-7DICT-ND - Řezaná páska (CT)
D3V3X4U10LP-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
D3V3X4U10LP-7
Popis
TVS DIODE 3.3VWM 3V UDFN251010
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
3V (typ.) Svorka 3A (8/20µs) Ipp TVS dioda Montáž na povrch U-DFN2510-10
Kategorie
Špičkový impulzní výkon
18W
Digi-Reel®
Kapacita při kmitočtu
450pF při 1MHz
Provozní teplota
-55°C ~ 150°C (TJ)
Typ
Zener
Třída
Automobilový průmysl
Jednosměrné kanály
4
Kvalifikace
AEC-Q101
Pracovní napětí v závěrném směru (typická hodnota)
3,3V (max.)
Průrazné napětí (min)
5,5V
Pouzdro
10-UFDFN
Omezovací napětí (max) při Ipp
3V (typ.)
Dodávaná velikost pouzdra
Špičkový proudový impulz (10/1000µs)
3A (8/20µs)