BZX84C5V1-7 je pozastaven a není již veden u společnosti Digi-Key.
Dostupné náhrady:
Direct
Diodes Incorporated
Skladem : 151 051
Katalogový list
Direct
Central Semiconductor Corp
Skladem : 4 614
Katalogový list
Similar
Nexperia USA Inc.
Similar
Nexperia USA Inc.
onsemi
onsemi
Zenerova dioda 5.1 V 300 mW ±6% Montáž na povrch SOT-23-3
BZX84C5V1-7
Číslo produktu DigiKey
BZX84C5V1DITR-ND - Páska a cívka (TR)
BZX84C5V1DICT-ND - Řezaná páska (CT)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX84C5V1-7
Popis
DIODE ZENER 5.1V 300MW SOT23-3
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
2 µA @ 2 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Stav součásti
Ukončeno ve společnosti DigiKey
Tolerance
±6%
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-3
Výkon - max
300 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
60 Ohms