BZX84C3V3TS-7-F
Číslo produktu DigiKey
31-BZX84C3V3TS-7-FTR-ND - Páska a cívka (TR)
31-BZX84C3V3TS-7-FCT-ND - Řezaná páska (CT)
31-BZX84C3V3TS-7-FDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZX84C3V3TS-7-F
Popis
DIODE ZENER ARRAY 3.3V SOT-363
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pole Zenerových diod 3 nezávislé 3.3 V 200 mW ±6% SOT-363
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
BZX84C3V3TS-7-F Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
95 Ohms
Výrobce
Diodes Incorporated
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 1 V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C (TJ)
Konfigurace
3 nezávislé
Způsob montáže
Montáž na povrch
Zenerovo napětí (jmen.) (Vz)
3.3 V
Pouzdro
6-TSSOP, SC-88, SOT-363
Tolerance
±6%
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-363
Výkon - max
200 mW