BZT52C43-7-F
Číslo produktu DigiKey
BZT52C43-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
BZT52C43-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
BZT52C43-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZT52C43-7-F
Popis
DIODE ZENER 43V 410MW SOD123
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 43 V 410 mW ±7% Montáž na povrch SOD-123
Modely EDA/CAD
BZT52C43-7-F Modely
Kategorie
Impedance (max) (Zzt)
100 Ohms
Mfr
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 32 V
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±7%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-123
Výkon - max
410 mW