BZT52C3V6T-7
Číslo produktu DigiKey
BZT52C3V6T-7DITR-ND - Páska a cívka (TR)
BZT52C3V6T-7DICT-ND - Řezaná páska (CT)
BZT52C3V6T-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZT52C3V6T-7
Popis
DIODE ZENER 3.6V 300MW SOD523
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 3.6 V 300 mW ±6% Montáž na povrch SOD-523
Modely EDA/CAD
BZT52C3V6T-7 Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
5 µA @ 1 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±6%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-523
Výkon - max
300 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
90 Ohms