BZT52C18-7-F
Číslo produktu DigiKey
BZT52C18-FDITR-ND - Páska a cívka (TR)
BZT52C18-FDICT-ND - Řezaná páska (CT)
BZT52C18-FDIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
BZT52C18-7-F
Popis
DIODE ZENER 18V 500MW SOD123
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zenerova dioda 18 V 500 mW ±6% Montáž na povrch SOD-123
Modely EDA/CAD
BZT52C18-7-F Modely
Kategorie
Zbytkový proud v závěrném směru při Vr
100 nA @ 12.6 V
Mfr
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If
900 mV @ 10 mA
Provozní teplota
-65°C ~ 150°C
Tolerance
±6%
Dodávaná velikost pouzdra
SOD-123
Výkon - max
500 mW
Základní číslo produktu
Impedance (max) (Zzt)
45 Ohms