BAS70-05-7-F | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BAS70-05-7-F |
Popis | DIODE ARR SCHOT 70V 70MA SOT23-3 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 40 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Diodové pole Společná katoda s 1 páry 70 V 70mA (DC) Montáž na povrch TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | BAS70-05-7-F Modely |
Kategorie | Rychlost Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost |
Výrobce Diodes Incorporated | Doba zpětného zotavení (trr) 5 ns |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 100 nA @ 50 V |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota - přechod -55°C ~ 125°C |
Konfigurace diody Společná katoda s 1 páry | Způsob montáže Montáž na povrch |
Technologie Schottky | Pouzdro TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 70 V | Dodávaná velikost pouzdra SOT-23-3 |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) (na diodu) 70mA (DC) | Základní číslo produktu |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 1 V @ 15 mA |