BAS40W-7-F | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | BAS40W-7-F |
Popis | DIODE SCHOTTKY 40V 200MA SOT323 |
Standardní dodací lhůta výrobce | 40 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | Dioda 40 V 200mA Montáž na povrch SOT-323 |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | BAS40W-7-F Modely |
Kategorie | Doba zpětného zotavení (trr) 5 ns |
Mfr | Zbytkový proud v závěrném směru při Vr 200 nA @ 30 V |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Kapacita při Vr, F 5pF při 0V, 1MHz |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže |
Technologie | Pouzdro |
Stejnosměrné závěrné napětí (Vr) (max) 40 V | Dodávaná velikost pouzdra SOT-323 |
Střední hodnota usměrněného proudu (Io) 200mA | Provozní teplota - přechod -55°C ~ 125°C |
Napětí v propustném směru (Vf) (max) při If 1 V @ 40 mA | Základní číslo produktu |
Rychlost Malý Signál =< 200mA (Io), Libovolná rychlost |