AP7380-33W5-7
Číslo produktu DigiKey
AP7380-33W5-7DITR-ND - Páska a cívka (TR)
AP7380-33W5-7DICT-ND - Řezaná páska (CT)
AP7380-33W5-7DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP7380-33W5-7
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 150MA SOT-25
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 150mA SOT-25
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
3 µA
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
3 µA
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Proudový limit, Vypnutí na základě teploty
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C (TJ)
Napětí - vstup (max)
24V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-25
Pokles napětí (max)
1,5V při 150mA