AP7366EA-12W5-7
Číslo produktu DigiKey
31-AP7366EA-12W5-7TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-AP7366EA-12W5-7CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-AP7366EA-12W5-7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP7366EA-12W5-7
Popis
IC REG LINEAR 1.2V 600MA SOT-25
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 600mA SOT-25
PSRR
75dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Napětí - vstup (max)
6V
Napětí - výstup (min/fixní)
1,2V
Pokles napětí (max)
1V při 600mA