AP7366EA-10W5-7
Číslo produktu DigiKey
31-AP7366EA-10W5-7TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-AP7366EA-10W5-7CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-AP7366EA-10W5-7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP7366EA-10W5-7
Popis
IC REG LINEAR 1V 600MA SOT-25
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 600mA SOT-25
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
80 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
75dB ~ 55dB (1kHz ~ 10kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
1V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-25
Pokles napětí (max)
1,2V při 600mA