AP7353D-28FS4-7
Číslo produktu DigiKey
31-AP7353D-28FS4-7TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-AP7353D-28FS4-7CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-AP7353D-28FS4-7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP7353D-28FS4-7
Popis
IC REG LINEAR 2.8V X2-DFN10104
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 250mA X2-DFN1010-4 (typ B)
Kategorie
Klidový proud (Iq)
27 µA
Mfr
PSRR
90dB ~ 70dB (100Hz ~ 10kHz)
Řídicí funkce
Proudový limit, Povolit
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Typ výstupu
Třída
Automobilový průmysl
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Kvalifikace
AEC-Q100
Napětí - vstup (max)
5,5V
Napětí - výstup (min/fixní)
2,8V
Pouzdro
4-XDFN podložka pro odvod tepla
Pokles napětí (max)
0,155V při 250mA