AP7343D-18FS4-7
Číslo produktu DigiKey
31-AP7343D-18FS4-7TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-AP7343D-18FS4-7CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-AP7343D-18FS4-7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP7343D-18FS4-7
Popis
IC REG LINEAR 1.8V X2-DFN10104
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA X2-DFN1010-4 (typ B)
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
60 µA
PSRR
75dB (1kHz)
Řídicí funkce
Proudový limit, Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí, Zkrat
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Napětí - vstup (max)
5,25V
Pouzdro
4-XDFN podložka pro odvod tepla
Napětí - výstup (min/fixní)
1,8V
Dodávaná velikost pouzdra
X2-DFN1010-4 (typ B)
Pokles napětí (max)
0,39V při 300mA, 0,39V při 300mA