AP7343-25W5-7
Číslo produktu DigiKey
31-AP7343-25W5-7TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-AP7343-25W5-7CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-AP7343-25W5-7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP7343-25W5-7
Popis
IC REG LINEAR 2.5V 300MA SOT-25
Standardní dodací lhůta výrobce
24 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 300mA SOT-25
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
60 µA
PSRR
75dB (1kHz)
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Napětí - vstup (max)
5,25V
Pouzdro
SC-74A, SOT-753
Napětí - výstup (min/fixní)
2,5V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-25
Pokles napětí (max)
0,3V při 300mA