AP64100SP-13
Číslo produktu DigiKey
31-AP64100SP-13TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-AP64100SP-13CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-AP64100SP-13DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP64100SP-13
Popis
IC REG BUCK ADJ 1A 8SO
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,8V 1 Výstup 1A 8-SOIC (0,154", 3,90mm šířka) podložka pro odvod tepla
Kategorie
Napětí - výstup (max)
40V
Mfr
Proud - výstup
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Spínací kmitočet
100kHz ~ 2,2MHz
Stav součásti
Aktivní
Synchronní usměrňovač
Ano
Funkce
Snižovací
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Třída
Automobilový průmysl
Topologie
Kvalifikace
AEC-Q100
Typ výstupu
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet výstupů
1
Pouzdro
Napětí - vstup (min)
3,8V
Dodávaná velikost pouzdra
8-SO-EP
Napětí - vstup (max)
40V