AP62800SJ-7
Číslo produktu DigiKey
31-AP62800SJ-7TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-AP62800SJ-7CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-AP62800SJ-7DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP62800SJ-7
Popis
IC REG BUCK ADJ 8A 12QFN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Pokles IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 0,6V 1 Výstup 8A 12-VFQFN
Kategorie
Napětí - výstup (min/fixní)
Mfr
Napětí - výstup (max)
7V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
400kHz, 800kHz, 1,2MHz
Funkce
Snižovací
Synchronní usměrňovač
Ano
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
V-QFN2030-12 (typ A)
Napětí - vstup (min)
4,5V
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (max)
17V