AP3015KTR-G1
Číslo produktu DigiKey
AP3015KTR-G1DITR-ND - Páska a cívka (TR)
AP3015KTR-G1DICT-ND - Řezaná páska (CT)
AP3015KTR-G1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP3015KTR-G1
Popis
IC REG BOOST ADJ 300MA SOT23-5
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Zesílení IO spínacího regulátoru Pozitivní Nastavitelný 1,23V 1 Výstup 300mA (spínač) SC-74A, SOT-753
Kategorie
Napětí - výstup (min/fixní)
Mfr
Napětí - výstup (max)
34V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Proud - výstup
Stav součásti
Aktivní
Spínací kmitočet
150kHz
Funkce
Zvyšovací
Synchronní usměrňovač
Ne
Výstupní konfigurace
Pozitivní
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C (TA)
Topologie
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ výstupu
Pouzdro
Počet výstupů
1
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-23-5
Napětí - vstup (min)
1,2V
Základní číslo produktu
Napětí - vstup (max)
12V