AP2114HA-3.3TRG1
Číslo produktu DigiKey
AP2114HA-3.3TRG1DITR-ND - Páska a cívka (TR)
AP2114HA-3.3TRG1DICT-ND - Řezaná páska (CT)
AP2114HA-3.3TRG1DIDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP2114HA-3.3TRG1
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT-223-3
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 1A SOT-223-3
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AP2114HA-3.3TRG1 Modely
Klidový proud (Iq)
90 µA
Digi-Reel®
PSRR
65dB (100Hz ~ 1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Výstupní konfigurace
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Pouzdro
TO-261-4, TO-261AA
Napětí - vstup (max)
6V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-223-3
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Základní číslo produktu
Pokles napětí (max)
0,75V při 1A