AP2112R5A-3.3TRG1
Číslo produktu DigiKey
31-AP2112R5A-3.3TRG1TR-ND - Páska a cívka (TR)
31-AP2112R5A-3.3TRG1CT-ND - Řezaná páska (CT)
31-AP2112R5A-3.3TRG1DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AP2112R5A-3.3TRG1
Popis
IC REG LINEAR 3.3V 600MA SOT89-5
Standardní dodací lhůta výrobce
40 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
IO regulátoru lineárního napětí Pozitivní Pevný 1 Výstup 600mA SOT-89-5
Kategorie
Proud - výstup
Mfr
Klidový proud (Iq)
80 µA
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
PSRR
65dB (100Hz ~ 1kHz)
Stav součásti
Aktivní
Řídicí funkce
Povolit
Výstupní konfigurace
Ochranné funkce
Nadproud, Přehřátí
Typ výstupu
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Magnetické snímače - poloha, přiblížení, rychlost (moduly) - průmysl
Způsob montáže
Montáž na povrch
Napětí - vstup (max)
6V
Pouzdro
SOT-89-5/6
Napětí - výstup (min/fixní)
3,3V
Dodávaná velikost pouzdra
SOT-89-5
Pokles napětí (max)
0,4V při 600mA