XBRR-24Z8US
Číslo produktu DigiKey
602-XBRR-24Z8US-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XBRR-24Z8US
Popis
RF TXRX MOD BT TRACE + U.FL SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
25 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
802,15,4, Bluetooth Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Integrovaný, Stopa + U.FL Montáž na povrch
Kategorie
Citlivost
-103dBm
Mfr
Sériová rozhraní
I2C, SPI, UART
Řada
Typ antény
Integrovaný, Stopa + U.FL
Balení
Nosič
Použitý IO/součást
EFR32MG
Stav součásti
Aktivní
Velikost paměti
1MB flash, 96kB RAM
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Napájecí napětí
1,71V ~ 3,8V
RF skupina/standard
802,15,4, Bluetooth
Odebíraný pracovní proud
14mA
Protokol
Proud při vysílání
193mA
Modulace
DSSS
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C