XBP24CZ7WITB003 je zastaralá a již se nevyrábí.
Digi
Skladem : 4 662
Katalogový list
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Integrovaný, Kabelová anténa Průchozí otvor
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
Digi XBee Tools
XBP24CZ7WITB003
Číslo produktu DigiKey
602-1862-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XBP24CZ7WITB003
Popis
RF TXRX MODWIRE ANTENNA TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Typ antény
Integrovaný, Kabelová anténa
Balení
Nosič
Zastaralé
Velikost paměti
32kB flash, 2kB RAM
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
RF skupina/standard
Odebíraný pracovní proud
31mA ~ 45mA
Protokol
Proud při vysílání
120mA
Způsob montáže
Průchozí otvor
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C