XBP24CZ7UITB003 je zastaralá a již se nevyrábí.
Digi
Skladem : 16 996
Katalogový list
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Bez antény, U.FL Průchozí otvor
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
Digi XBee Tools
XBP24CZ7UITB003
Číslo produktu DigiKey
602-1861-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XBP24CZ7UITB003
Popis
RF TXRX MOD 802.15.4U.FL TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Typ antény
Bez antény, U.FL
Balení
Nosič
Zastaralé
Velikost paměti
32kB flash, 2kB RAM
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
RF skupina/standard
Odebíraný pracovní proud
31mA ~ 45mA
Protokol
Proud při vysílání
120mA
Způsob montáže
Průchozí otvor
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C