XBP24CZ7UISB003 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Digi
Skladem : 1 266
Katalogový list
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Bez antény, U.FL Montáž na povrch
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
XBP24CZ7UISB003
Číslo produktu DigiKey
602-1237-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XBP24CZ7UISB003
Popis
RF TXRX MODULE 802.15.4U.FL SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Citlivost
-101dBm
Mfr
Sériová rozhraní
SPI, UART
Řada
Typ antény
Bez antény, U.FL
Balení
Hromadné balení
Zastaralé
Velikost paměti
32kB flash, 2kB RAM
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
RF skupina/standard
Odebíraný pracovní proud
31mA ~ 45mA
Protokol
Proud při vysílání
120mA
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C