XBP24CZ7SIT-004 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Digi
Skladem : 5 293
Katalogový list
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Bez antény, RP-SMA Průchozí otvor
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
XBP24CZ7SIT-004
Číslo produktu DigiKey
602-1562-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XBP24CZ7SIT-004
Popis
RF TXRX MOD 802.15.4RPSMA TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Výstupní výkon
18dBm
Mfr
Citlivost
-101dBm
Typ antény
Bez antény, RP-SMA
Ověřeno
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
RF skupina/standard
Odebíraný pracovní proud
31mA ~ 45mA
Protokol
Proud při vysílání
120mA
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C