XBP24CZ7RISB003 je zastaralá a již se nevyrábí.
Digi
Skladem : 36
Katalogový list
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Bez antény Montáž na povrch
Digi XBee Tools
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
XBP24CZ7RISB003
Číslo produktu DigiKey
602-1236-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XBP24CZ7RISB003
Popis
RF TXRX MODULE 802.15.4 SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Typ antény
Bez antény
Balení
Hromadné balení
Zastaralé
Velikost paměti
32kB flash, 2kB RAM
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
RF skupina/standard
Odebíraný pracovní proud
31mA ~ 45mA
Protokol
Proud při vysílání
120mA
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C