XBP24CZ7RIS-004 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Digi
Skladem : 36
Katalogový list
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Bez antény Montáž na povrch
Digi XBee Tools
XBP24CZ7RIS-004
Číslo produktu DigiKey
602-1238-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XBP24CZ7RIS-004
Popis
RF TXRX MODULE 802.15.4 SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Výstupní výkon
18dBm
Mfr
Citlivost
-101dBm
Řada
Sériová rozhraní
SPI, UART
Balení
Hromadné balení
Typ antény
Bez antény
Stav součásti
Zastaralé
Použitý IO/součást
EM357
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
RF skupina/standard
Odebíraný pracovní proud
31mA ~ 45mA
Protokol
Proud při vysílání
120mA
Modulace
DSSS
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C