XBP24CZ7PIT-004 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Direct
Digi
Skladem : 4 662
Katalogový list
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Integrovaný, Stopa Průchozí otvor
Digi XBee Tools
XBP24CZ7PIT-004
Číslo produktu DigiKey
602-1561-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XBP24CZ7PIT-004
Popis
RF TXRX MOD 802.15.4 TRC ANT TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Výstupní výkon
18dBm
Mfr
Citlivost
-101dBm
Balení
Nosič
Typ antény
Integrovaný, Stopa
Ověřeno
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
RF skupina/standard
Odebíraný pracovní proud
31mA ~ 45mA
Protokol
Proud při vysílání
120mA
Modulace
DSSS
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C