XBP24CZ7PISB003 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Digi
Skladem : 493
Katalogový list
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Integrovaný, Stopa Montáž na povrch
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
Modems Routers & Gateways: What's the Difference?
XBP24CZ7PISB003
Číslo produktu DigiKey
602-1240-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XBP24CZ7PISB003
Popis
RF TXRX MOD 802.15.4 TH SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Citlivost
-101dBm
Mfr
Sériová rozhraní
SPI, UART
Řada
Typ antény
Integrovaný, Stopa
Balení
Nosič
Zastaralé
Velikost paměti
32kB flash, 2kB RAM
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Ověřeno
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
RF skupina/standard
Odebíraný pracovní proud
31mA ~ 45mA
Protokol
Proud při vysílání
120mA
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C