XBP24CZ7PIS-004 je zastaralá a již se nevyrábí.
Dostupné náhrady:
Similar
Digi
Skladem : 493
Katalogový list
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Integrovaný, Stopa Montáž na povrch
Randall Restle interviews Michi Yoneda from Cypress at Embedded World 2018
XBP24CZ7PIS-004
Číslo produktu DigiKey
602-1239-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XBP24CZ7PIS-004
Popis
RF TXRX MOD 802.15.4 TH SMD
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Výstupní výkon
18dBm
Mfr
Citlivost
-101dBm
Řada
Sériová rozhraní
SPI, UART
Balení
Nosič
Typ antény
Integrovaný, Stopa
Ověřeno
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
RF skupina/standard
Odebíraný pracovní proud
31mA ~ 45mA
Protokol
Proud při vysílání
120mA
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C