XBP24BZ7SITB003
Číslo produktu DigiKey
602-1190-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
XBP24BZ7SITB003
Popis
RF TXRX MOD 802.15.4RPSMA TH
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
802,15,4 Zigbee® Moduly transceiveru 2,4GHz Bez antény, RP-SMA Průchozí otvor
Kategorie
Sériová rozhraní
SPI, UART
Mfr
Typ antény
Bez antény, RP-SMA
Balení
Hromadné balení
Velikost paměti
32kB flash, 2kB RAM
Napájecí napětí
2,7V ~ 3,6V
Možnost naprogramování ve společnosti DigiKey
Neověřeno
Odebíraný pracovní proud
47mA ~ 62mA
RF skupina/standard
Proud při vysílání
205mA ~ 220mA
Protokol
Způsob montáže
Průchozí otvor
Kmitočet
2,4GHz
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C